DEĞERLERİMİZ





Sektöre, kaliteli ve köklü bir değişim getiren 60 yıllık deneyim.
İbrahim UZ
1963 yılından günümüze




1963 yılında başlayan yolculuğumuz, İnegöl Mobilyası’nın tüm çeşitlerini tek bir çatı altında toplamak amacıyla Möble Sarayını kurarak devam etti.

Küçük bir atölye, büyük umutlar ve asırlık bir mirasla ayakta duran bir aile... Uz Mobilya, 1963 yılından bugüne kadar süregelen ustalık geleneğini korurken, her nesilde kendini yenileyerek günümüzün tasarım trendleri ve teknolojisiyle buluşuyor. Şimdi, 12.000 metrekarelik bir faaliyet alanında yaşam alanlarınıza dahil edilebilen bir markaya dönüşmüş durumda.


Villa, lounge, rezidans, mimari projeler gibi yaşamın inşa edildiği her alanda varlığını sürdüren Uz Mobilya, 60 yıllık üretim kültüründen aldığı tecrübeyi ve zanaati uzman mimar kadrosuyla birleştirerek ağaçtan sanata dair bir hikaye anlatıyor. Şimdi, sizi daha yakından tanımak istiyoruz, çünkü yarım asırdır sizinle aile dostuyuz.


Bu 60 yıllık baba-oğul mirası iki kardeş Ertekin ve Batuğ Uz devam ettiriyor. Uz Mobilya, sürekli olarak yeniliklere açık ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla yönetilmektedir. Klasik mobilyalardan modern tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.




Size özel tasarımlar


Projenize özel tasarımlar için mimar ve tasarımcı ekibimiz sizinle birlikte çalışıyor.

Projenize özel tasarımlar için Uz Mobilya olarak, deneyimli mimar ve tasarımcı ekibimizle sizinle birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamak amacıyla öncelikle detaylı bir görüşme yapıyoruz. Bu sayede, mekânınızın tarzını, ölçülerini, renk tercihlerinizi ve diğer spesifikasyonları anlayarak size en uygun mobilya çözümlerini sunuyoruz.

Sertifikalarımız



Bizi İnstagram'dan Takip Edin